Staršiu verziu webu nájdete TU.

pozývame vás

FOOTBALL CAMP U NÁS!

Futbalový klub Sokol FC Chocholná-Velčice pozýva všetky deti vo veku 6 - 12 rokov na denný letný futbalový tábor Proliga footbal camp v termíne 1.- 5. augusta 2022. Futbaloví areál bude plný zábavy a zážitkov! Tréneri majú pre deti pripravené okrem tréningov rôzne športové aktivity, súťaže, výlety a veľa ďalších prekvapení. Neváhajte a prihláste svoje dieťa u Juraja Tulpíka na tel.č.: 0911 280 536 a vaše deti sa Vám určite poďakujú!

O majstra obce vo dvojhre!

Tenisový klub obce Chocholná-Velčice v spolupráci so športovou komisiou srdečne pozýva všetkých priaznivcov tenisu v sobotu 9. júla 2022 na jubilejný 20. ročník tenisového turnaja o majstra obce vo dvohre.

 

Registrácia účastníkov je v deň turnaja, teda v sobotu 9. júla 2022 od 8:00 hod. v Parku slobody. Po registrácií a vylosovaní sa o 8:30 hod. začne hrať na oboch kurtoch. Organizátori radi privítajú pravidelných, ale aj nových tenistov aj tenistky a tešia sa na ich účasť! Občerstvenie je počas turnaja zabezpečené.

JÁNSKE OHNE 2022

Futbalový klub Sokol FC Chocholná-Velčice, Obec Chocholná-Velčice a OZ Snívame spolu Vás srdečne pozývajú na Jánske ohne, ktoré sa uskutočnia 1. júla 2022 v Parku slobody. Pripravený je bohatý celodenný program pre deti aj dospelých. Čaká na Vás množstvo atrakcií, vystúpení a chutné jedlo od profesionálnych kuchárov. Tento rok však spájame príjemné s užitočným. Budeme sa zabávať a zároveň pomáhať deťom, ktoré nemali to šťastie a chýba im to najdrahšie v živote... ZDRAVIE. Výťažok z akcie bude venovaný detičkám z OZ Snívame spolu.

Pozývame do tábora!

Občianske združenie Svet očami detí už od roku 2019 pripravuje spolu s obcou Chocholná-Velčice denné letné tábory v našej obci. Vďaka dobrej spolupráci pokračujú v tejto tradícií a srdečne pozývajú deti aj v tomto roku do denného letného tábora do Domu kultúry Chocholná-Velčice. Animátori a ďalší dobrovoľníci z obce majú pre deti pripravený opäť bohatý program, plný zážitkov!  Tešiť sa môžete aj na výborné jedlá, ktoré Vám opäť uvarí naša "obecná" kuchárka Daniela Hodulíková!