Staršiu verziu webu nájdete TU.

aktualitách

FOOTBALL CAMP U NÁS!

Futbalový klub Sokol FC Chocholná-Velčice pozýva všetky deti vo veku 6 - 12 rokov na denný letný futbalový tábor Proliga footbal camp v termíne 1.- 5. augusta 2022. Futbaloví areál bude plný zábavy a zážitkov! Tréneri majú pre deti pripravené okrem tréningov rôzne športové aktivity, súťaže, výlety a veľa ďalších prekvapení. Neváhajte a prihláste svoje dieťa u Juraja Tulpíka na tel.č.: 0911 280 536 a vaše deti sa Vám určite poďakujú!

O majstra obce vo dvojhre!

Tenisový klub obce Chocholná-Velčice v spolupráci so športovou komisiou srdečne pozýva všetkých priaznivcov tenisu v sobotu 9. júla 2022 na jubilejný 20. ročník tenisového turnaja o majstra obce vo dvohre.

 

Registrácia účastníkov je v deň turnaja, teda v sobotu 9. júla 2022 od 8:00 hod. v Parku slobody. Po registrácií a vylosovaní sa o 8:30 hod. začne hrať na oboch kurtoch. Organizátori radi privítajú pravidelných, ale aj nových tenistov aj tenistky a tešia sa na ich účasť! Občerstvenie je počas turnaja zabezpečené.

JÁNSKE OHNE 2022

Futbalový klub Sokol FC Chocholná-Velčice, Obec Chocholná-Velčice a OZ Snívame spolu Vás srdečne pozývajú na Jánske ohne, ktoré sa uskutočnia 1. júla 2022 v Parku slobody. Pripravený je bohatý celodenný program pre deti aj dospelých. Čaká na Vás množstvo atrakcií, vystúpení a chutné jedlo od profesionálnych kuchárov. Tento rok však spájame príjemné s užitočným. Budeme sa zabávať a zároveň pomáhať deťom, ktoré nemali to šťastie a chýba im to najdrahšie v živote... ZDRAVIE. Výťažok z akcie bude venovaný detičkám z OZ Snívame spolu.

Fotovoltika...

Tak píšu... že fotovoltika je dobrá investícia! Vyrobí vám vlastnú elektrinu zo slnka, šetríte prírodu, lebo slnko je obnoviteľný zdroj energie, má rýchlu návratnosť, už od 7 rokov s využitím Virtuálnej batérie, a fotovoltické panely vám vydržia 30 - 40 rokov.

 

Ak máte záujem o výrobu vlastnej energie formu svojej fotvoltickej elektrárne a s možnosťou čerpania štátnej dotácie, ponúkame vám možnosť využiť odbornú pomoc a poradenstvo p. Beaty Rajcovej, ktorej energetické poradenstvo využíva dlhodobo aj naša obec.

 

Pracovná príležitosť v našom SIHOTPARKu

Strojárenská spoločnosť SAG Slovakia s.r.o., ktorá vyrába palivové a olejové nádrže pre úžitkové a priemyselné vozidlá, pôsobiaca na Slovensku od roku 2002, hľadá do výrobného závodu v logisticko-priemyselnom parku SIHOTPARK v Chocholnej-Velčiciach zručného a skúseného ZÁMOČNÍKA.

 

MZDOVÉ PODMIENKY: 1100€ v hrubom/mesačne

NÁSTUPNÝ BONUS: 500€.

MOŽNOSŤ PRÁCE AJ NA ŽIVNOSŤ

 

V prípade záujmu kontaktujte:

SAG Slovakia s.r.o., Chocholná-Velčice 999, 913 04

personálne oddelenie, tel. číslo: +421 905 063 870

Cesta rozprávkovým lesom

Medzinárodný deň detí je sviatok, ktorý oslavujú deti v mnohých krajinách sveta. Na Slovensku ho oslavujeme každoročne 1. júna od roku 1952.

 

Aj obec Chocholná-Velčice pri tejto príležitosti spoločne s členmi Dobrovoľného hasičského zboru Chocholná-Velčice a mnohými dobrovoľníkmi pozvala malé ratolesti do nášho parku na Cestu rozprávkovým lesom. A nielen to... v sobotu 4. júna 2022 bol Park slobody plný prekvapení a detskej radosti.

 

Bezplatný kurz práce s počítačom!

Obecný úrad oznamuje občanom, že majú možnosť vďaka podpore Európskeho sociálneho fondu a Európskeho fondu regionálne rozvoja v rámci Operačného programu ľudské zdroje prihlásiť sa na bezplatný kurz práce s počítačom, kde nadobudnú základné počítačové zručnosti s počítačom, internetom ako aj najbežnejším softvérom. Kurz je určený pre občanov ktorí sú zamestnaní alebo sú SZČO.