Staršiu verziu webu nájdete TU.

V piatok testovanie!

Obec Chocholná-Velčice Mobilné odberové miesto oznamuje občanom, že najbližšie testovanie na ochorenie Covid-19 prostredníctvom AG testov bude v piatok 10. septembra 2021 od 19:00 hod. v Dome kultúry Chocholná-Velčice. 

 

Na testovanie je potrebné prihlásiť sa vopred: telefonicky na čísle 032/6539 101, alebo e-mailom na korona@chocholna-velcice.sk, prípadne osobne na obecnom úrade.

 

Pri prihlásení záujemca uvedie svoje meno, dátum narodenia a adresu bydliska. Možnosť účasti na testovaní je vyhradená pre osoby s trvalým pobytom v obci Chocholná-Velčice.

 

Testovanie je vyhradené len vopred prihláseným záujemcom a bude ukončené otestovaním posledného čakajúceho. Kto príde neskôr... nebude otestovaný.

 

Testovanie je bezplatné.

 

Upozorňujeme verejnosť, že pravidelné testovanie prihlásených záujemcov v MOM Chocholná-Velčice bude pokračovať iba do konca mesiaca september 2021.

 

Možnosť zaočkovať sa proti COVID-19 je už voľne prístupná pre každého záujemcu a testovanie tak stráca svoj význam. Podľa súčasných pravidiel očkovanie v plnej miere nahrádza testovanie, a preto považujeme za vhodné uprednostniť očkovanie pred opakovaným testovaním.

 

Z vyššie uvedeného tak posledné testovanie v v MOM Chocholná-Velčice bude 24.9.2021. MOM už bude testovať iba príležitostne z dôvodov hodných osobitného zreteľa.

Zobraziť v: