Staršiu verziu webu nájdete TU.

Tenisový turnaj vo štvorhre

V sobotu 10. septembra 2022 sa v Parku slobody zišli tenisoví priaznivci, aby sa zúčastnili na 11. ročníku tenisového turnaja o majstra obce vo štvorhre. Pozvanie od tenisového klubu obce a športovej komisie prijalo 9 mužských párov nielen z našej obce, ale aj z Ruskoviec a Trenčianskej Turnej.

 

Na dvoch tenisových dvorcoch sa hralo systémom " každý s každým " v dvoch skupinách a všetky zápasy ponúkali divákom pekné tenisové súboje a výmeny. Do záverečných bojov postúpili štyri najlepšie páry. Žiaľ domácim hráčom sa v tomto ročníku nedarilo, a tak sa do finále prebojovali tenisoví hostia: Pavol Trúnek s Jánom Kanabom a Štefan Mikuš s Matúšom Varhaníkom.

 

Počas finálovej hry zaúradovalo ale počasie a silný dážď prerušil zápas. Po daždi boli tenisové kurty nespôsobilé na vzájomné tenisové súboje. Finalisti sa dohodli, že konečný zápas odohrajú v nedeľu. Kurty boli však po nočnom daždi stále nespôsobilé aj počas nedeľného popoludnia, a tak sa 11. ročník turnaja vo štvorhre skončil bez konečného víťaza.

 

Tenisovým hráčom vôbec neprekážalo, že sa na turnaji nerozhodlo o víťaznej dvojici. Všetci sa počas turnaja príjemne cítili medzi svojimi tenisovými priateľmi. Vďaka tomuto športovému podujatiu sa naši tenisti poznajú s hráčmi z obcí Ruskovce a Trenčianska Turná už niekoľko rokov a pravidelne sa zúčastňujú na ich pozvanie aj na nimi pripravovaných turnajoch.

 

Veríme, že o rok sa 9. 9. 2023 bude počasie priaznivejšie a na turnaji sa zúčastnia nielen „tenisové stálice“ turnaja, ale aj noví tenisoví nadšenci. Tešíme sa na Vás!

Zobraziť v: