Staršiu verziu webu nájdete TU.

Tenisový turnaj vo štvorhrách (2021)

V sobotu 11.9.2021 sa uskutočnil na tenisových dvorcoch v Parku slobody už 10. ročník turnaja o majstra obce v tenisových štvorhrách. Turnaja sa zúčastnilo 5 mužských párov a jeden zmiešaný pár v zložení Pavol Vanek a Eliška Švachová, ktorá bola najmladšou účastníčkou turnaja. Svojimi výkonmi určite však nezaostala za ostatnými hráčmi. 

Hralo sa systémom " každý s každým "  a bolo sa načo pozerať. Súboje prebiehali na oboch kurtoch a každý sa snažil o čo najlepší športový výkon. Do záverečného a finálneho boja postúpili štyri najlepšie páry Pavol Trúnek a Radoslav Ištók - Peter Horňák a Milan Juríček. Ticho pri výmenách prerušované len údermi rakiet do loptičky umocňovalo napätie, kto sa stane víťazom 10. ročníka.

Víťazný pohár napokon získala dvojica Pavol Trúnek (foto dolu, vľavo) a Radoslav Ištók (6-2) (foto dolu, vpravo).

Po celodennom turnaji nasledovalo príjemné priateľské posedenie pri občerstvení so svojimi spoluhráčmi a ich rodinami, ktoré ich na zápasoch výborne povzbudzovali.

 

Ďakujeme nášmu tenisovému klubu a športovej komisii za prípravu tohto už tradičného tenisového turnaja a tešíme sa na ďalší ročník, ktorý bude 10.9.2022!

 

 

Zobraziť v: