Staršiu verziu webu nájdete TU.

Tenisový turnaj vo dvojhre

V druhú júlovú sobotu 09. 07. 2022 sa na tenisových dvorcoch v Parku slobody uskutočnil jubilejný 20. ročník vo dvojhrách o majstra obce. Turnaja sa zúčastnilo dvadsať hráčov prevažne z obce, doplnený s tenisovými priateľmi z Trenčianskej Turnej a Trenčína. Medzi nimi nechýbali ani Peter Horňák (foto dolu) a Peter Kotrha, ktorí absolvovali všetky predošlé ročníky. 

Ráno o 8.00 hod. prebehlo vylosovanie turnaj a následne sa hráči rozdelili do štyroch 5 členných skupín.

O 8.30 hod. sa začalo hrať na oboch kvalitne pripravených dvorcoch. Počas dopoludňajších zápasov sa podaril kuchárom klubu Miroslavovi Švachovi a Milanovi Juríčkovi uvariť chutný guláš.

Počasie tento rok tenisu prialo. Nebolo príliš horúco ako po iné ročníky, a tak sa hrali v skupinách skutočne kvalitné zápasy.

Od 17.00 hod. sa už pokračovalo vyraďovacím spôsobom, kde sa do tenisového pavúka dostali dvaja najlepší zo skupín. Ako inak aj tento ročník sa do konečného finále prebojovali tradiční rivali Radovan Ištók a Michal Pavlík. Hralo sa až do tmy, kde po vyrovnanom boji obhájil titul Michal Pavlík po víťazstve 6:4.

 

Všetci zúčastnení si okrem pekných športových zážitkov odniesli na pamiatku aj "jubilejné" tričko, ktoré venovala Autodoprava Švacho a Autoškola Horňák.


Tradičná druhá tenisová akcia  - turnaj vo štvorhrách sa uskutoční v druhú septembrovú sobotu 10. 09. 2022 o 8.30 hod. na tenisových dvorcoch v Parku Slobody. Organizátori... Tenisový klub obce spolu so športovou komisou sa tešia na Vašu účasť!

Zobraziť v: