Staršiu verziu webu nájdete TU.

Tenisový turnaj - 19. ročník

V tretiu júlovú sobotu 17. júla 2021 sa na tenisových dvorcoch v Parku slobody Chocholná-Velčice uskutočnil už 19. ročník vo dvojhrách o majstra obce. Turnaja sa zúčastnilo 19 hráčov, ktorí sa po vylosovaní rozdelili do štyroch 5 členných skupín. O 8:30 hod. sa začalo hrať na oboch dvorcoch kvalitne. Počas dopoludňajších zápasov sa podaril tradičným kuchárom klubu Miroslavovi Švachovi a Milanovi Juríčkovi uvariť pre účastníkov chutný guláš.

Počasie tento rok vydržalo až do večera. Od 16:00 hod. sa už pokračovalo vyraďovacím spôsobom, kde do tenisového pavúka sa dostali dvaja najlepší zo skupín. Do konečného finále sa prebojovali tradiční rivali Radovan Ištok a Michal Pavlík.

Finále bolo jasnou záležitosťou a pohár starostu obce si zaslúžene odniesol domov Michal Pavlík (foto dolu-vľavo) po víťazstve 6-2 a 6-0. Počas celého turnaja sa bolo na čo pozerať a aj napriek vyššiemu veku niektorých hráčov priniesol turnaj množstvo kvalitných zápasov. Už teraz sa teší organizačný kolektív na jubilejný 20. ročník.

Tradičná druhá tenisová akcia - turnaj vo štvorhrách sa uskutoční 11.9.2021 o 8:30 hod. na tenisových dvorcoch v Parku Slobody Chocholná-Velčice. Organizátori sa tešia na vašu účasť.

Zobraziť v: