Staršiu verziu webu nájdete TU.

Od septembra 2020 po novom!

Nová správa pre obyvateľov našej obce a všetkých ostatných, ktorých naša obec zaujíma: od septembra 2020 mení naša webová stránka svoje sídlo, vzhľad i štruktúru. Doba pokročila a prišiel čas na zmenu... dôvodom je nielen snaha modernizovať prácu administrátorov stránky využitím nových softvérových možností, ale aj zmeniť už časom opozeraný dizajn našej webovej prezentácie.
Obecný web si v prvom rade musí plniť svoju informačnú úlohu, dôležité je však aj pútavé moderné grafické prevedenie. Kým pre administrátorov stránky je v prvom rade potrebný redakčný systém pre jednoduchú správu obsahu, užívatelia a návštevníci stránky ocenia predovšetkým ľahkú orientáciu na webe.
Veríme, že všetky tieto očakávania náš nový web naplní.... možno nie hneď, ale postupne ho aj s pomocou pripomienok Vás... užívateľov dopracujeme na dôstojný, zmysluplný a návštevnícky atraktívny internetový priestor vyhradený na celosvetovej informačnej sieti len pre našu obec a informácie o jej histórii, súčasnosti i budúcnosti.
Nový web pre nás dodávateľsky pripravila spoločnosť JHservices s.r.o., v ktorej pôsobia naši občania Ing. Ján Haláček so svojim synom Jánom. Autorsky je naša nová stránka produktom spoločnosti noGrey s.r.o. z Trenčína, ktorá bude stránku pre nás i prevádzkovať a prispôsobovať podľa našich požiadaviek a potreby. 
K 1.9.2020 je Vám teda k dispozícii nový web, na ktorý budú postupne pribúdať všetky aktuálne informácie. Doterajšie informácie (k 31.8.2020) zostávajú pre Vás zachované v podobe webu pôvodného.
Veríme, že naša nová webová stránka naplní očakávania vedenia obce, jej tvorcov a autorov, a samozrejme bude dobre slúžiť všetkým jej návštevníkom. 

Ing. Ľubomír Škriečka, starosta obce
Zobraziť v: